Çolakoğulları Nakliyat

Profesyonel Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

444 65 02

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı evden eve nakliyat nasıl olmalıdır? Evinizin veya iş yerinizin yerini değiştirdiğiniz zaman ilk karşınıza çıkan sorun eşyaların güvenli bir şekilde paketlenmesidir. Sigortalı nakliye işleminde, paketleme eşyanın yapısına uygun yapılmadığı zaman güvenlik problemi ortaya çıkar. Bunun yanı sıra beklenmedik bir kazanın meydana gelmesi durumunda da yine değerli eşyalarınız zarar görür. Profesyonel paketlemenin yanı sıra firmamız kazalara karşı eşya sigortalama hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet taşıma süresi boyunca geçerli bir hizmettir.

Sigortalanan eşyaların sigortalanma süresi eşyanın paketlendiği an itibariyle başlamaktadır. Yükleme, taşıma ve teslimat anında eşyanız sigortalıdır ve bu sürede meydana gelen hasarları sigorta şirketi karşılıyor.

Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı taşımacılık hizmetinin detayları nelerdir? Pratik yöntemlerle gerçekleştirilen sigortalama işlemlerinde eşyanın piyasa değeri önemli bir konu olarak değerlendirilmektedir. Yani değerli antika eşyalarla sıradan bir avizenin sigorta bedeli farklıdır. Pahalı bir LCD tv ile herhangi bir bardak takımının sigorta bedeli farklıdır. Teminat bedelleri de bu kategoride farklılık arz eder. Sigortalı nakliye hizmetinde eşyanın ederi önemlidir.

Eşyanızı istediğiniz güvenli yöntemlerle taşıtmak istiyorsanız özel taşıma yöntemlerimizi tercih edebilirsiniz. Firmamız ekspertiz ile başlattığı taşıma programını titiz bir şekilde takip ederek zamanında eşya teslimatı gerçekleştirmektedir. Taşınacak eşyaların yerinde ve zamanında yerine ulaştırılması konusunda firmamız 7/24 çözüm üretmeye devam etmektedir. Evden eve nakliyat konusunda bizleri arayabilirsiniz.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Sigortalı evden eve nakliyat hizmetinin avantajları nelerdir? Firmamız bu hizmeti müşteriye ait olan ve kaza sonucu hasar gören eşyalar için sunmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetinin avantajlarını şu şekilde değerlendirebiliriz:

1- Taşıma işlemi için ekibimiz güvenli bir şekilde eşyayı paketler ancak beklenmedik kazalara karşı eşyanın güvenliği sigortalama ile olur.

2- Çok değerli olan elektronik eşyalar, antika eşyalar ve paha biçilmez özel ev eşyaları sigortalı nakliye işlemi ile tam güvence altına alınır.

3- Düşük bir sigorta ücreti ile çok pahalı eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Sigortalı taşımada taşıma süresi eşyanın paketlenmesinden, eşyanın yeni adreste paketten çıkarılmasına kadar devam eder. Sigortalama işleminin geçerli olması için eşyanın kazaen zarar görmesi gerekir. Kasti zarar verildiği tespit edildiği zaman firma maddi hasarı karşılamamaktadır.

Kaza sonucu ıslanma, yanma ve benzeri durumlarda da sigortalama işlemi geçerlidir. Ancak paketlemede ve yüklemede firmanın ihmali tespit edildiği zaman yine sigortalama şirketi herhangi bir ödeme yapmamaktadır.

Etiler Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Etiler sigortalı evden eve nakliyat hizmetleri nasıl yapılıyor? Firmamız Etiler bölgesinde yaşayan vatandaşlarımıza sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Etiler bölgesine taşınmak isteyen ya da orada yaşayıp başka yere taşınmayı hedefleyenler firmamızı 7 gün 24 saat istediği zaman arayabilirler. Telefon numaramız: 444 65 02

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir